Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Rodzinnie w mławskim parku


W niedzielę (30 lipca) w parku miejskim w Mławie odbył się Piknik Integracyjno-Profilaktyczny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Droga. Partnerami tej akcji byli Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejski Dom Kultury.

Pogoda i chętni do zabawy dopisali. Piknik był doskonała\ą możliwością miłego spędzenia czasu dla całych rodzin. W programie znalazły się występy artystyczne, w tym m.in. grupy ZAKRĘCENI. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Oblegany był kącik malucha i malowanie twarzy. Na wszystkich chętnych czekały kiełbaski z grilla. Do tańca porywał TAKT.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl