Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Funkcjonariusz BOR zatrzymany przez policjantów z Żuromina


Dziś rano policja uzyskała informację, że prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna kierował samochodem osobowym na terenie Żuromina. Zatrzymany później mężczyzna okazał się funkcjonariuszem BOR.

Słoneczne ogrody Mława

Dyżurny zadysponował patrol, który w okolicach stacji benzynowej zatrzymał podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. – Mężczyzna został przewieziony do komendy, odmówił badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z tym został przewieziony do szpitala miejskiego w Żurominie, gdzie zostały pobrane próbki krwi. Tożsamość mężczyzny została zweryfikowana z Biurem Ochrony Rządu, które potwierdziło, że zatrzymana osoba jest funkcjonariuszem BOR. Obecnie mężczyzna przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Czynności policji są w toku – informuje Robert Wierciński, oficer prasowy żuromińskiej policji.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Zlota limuzyna

Nie pierwszy i nie ostatni przypadek.

Ula

Piszecie głupoty.. sam przyjechal z Policją miał zabrane kluczyki poszedł się poskarżyć