Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Okręgówka rozstrzelana. Trzy gole testowanego napastnika


Udany tydzień zanotowali piłkarze Mławianki. Przynajmniej jeśli chodzi o wyniki spotkań kontrolnych. W dwóch pojedynkach zdobyli aż osiem bramek. Trzy z nich zapisał na swoje konto testowany napastnik Krzysztof Filipek.

Słoneczne ogrody Mława

To niezwykle doświadczony zawodnik – w przeszłości reprezentował barwy kilku klubów. Zaczynał przygodę z futbolem w Olsztynie w tamtejszym Stomilu. Potem był graczem m.in. Sokoła Ostródy, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie oraz GKS-u Wikielec. W tym ostatnim zespole występował z innym sprawdzanym przez szkoleniowca Wiktora Pełkowskiego piłkarzem, Grzegorzem Naczasem. Trzecim testowanym jest Tomasz Kamiński, ostatnio reprezentant Błękitnych Raciąż.

Mecze sparingowe pokazują, że na obecności tych zawodników w kadrze Mławianka może tylko zyskać. W rywalizacji z Polonią Iłowo Filipek otworzył wynik rywalizacji, Naczas nie mylił się w obronie, a Kamiński szalał na skrzydle. W konfrontacji z niżej notowanym konkurentem nasi gracze dominowali na murawie niepodzielnie. Kolejne bramki strzelili Daniel Samluk, Jakub Wróblewski oraz dwie Michał Pocieżnicki.

W drugim starciu z przedstawicielem okręgówki mławianie nie byli tak skuteczni. Owszem, zdobyli trzy bramki, ale w meczu z Tęczą Ojrzeń nie błyszczeli tak jak w poprzedniej sparingowej rywalizacji. Dublet ustrzelił Filipek, natomiast wynik ustalił Ukrainiec Nazar Litun.

W nadchodzącym tygodniu Mławianka zmierzy się ze Spartą Brodnica (26 lipca) i Olimpią Zambrów (29 lipca). Oba spotkania odbędą się najprawdopodobniej na wyjeździe.

MKS Mławianka Mława – Tęcza Ojrzeń 3:0 (2:0)

Mławianka: Jabłonowski – Radziszewski, Komorowski, Naczas, Litun, Więckiewicz, Wróblewski, Rogalski, Stryjewski, Kamiński, Filipek. W drugiej połowie zagrali Wodzyński, Drzewiecki, Dąbkowski, Samluk, Pocieżnicki, Gosik, Tomczak
MKS Mławianka Mława – Polonia Iłowo 5:1 (3:0)
Mławianka: Jabłonowski – Dąbkowski, Naczas, Komorowski, Radziszewski, Więckiewicz, Samluk, Kamiński,  Wróblewski, Rogalski, Filipek, Ponadto zagrali Berestowski, Smoliński, Wodzyński, Lubański, Drzewiecki, Gosik, Pocieżnicki

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500