Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Logistyka. Nowy kierunek studiów w Mławie


il. Pixabay

Biuro architektoniczne KB Projekt

Już od nadchodzącego roku akademickiego będzie można rozpocząć studia o kierunku logistyk. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie otrzymała zgodę od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na uruchomienia studiów na tym kierunku. Już można zarejestrować się poprzez Internet.

Logistyka to  trzyletnie studia licencjackie, zarówno stacjonarne jak i niestacjonarne. Studenci do wyboru mają dwie specjalności: logistyka i spedycja w transporcie drogowym oraz
logistyka w przedsiębiorstwie przemysłowym.

Zajęcia akademickie odbywać się będą na Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie. W toku studiów zaplanowane są też zajęcia warsztatowe i projektowe z wykorzystaniem oprogramowania do zarządzania firmami produkcyjnymi i transportowymi. Wśród ćwiczeń zaplanowane jest też zapoznanie z działalnością centrów przeładunkowych np. Centrum Logistycznego w Modlinie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz