Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mława. Trwa Jarmark Wojciechowy


Po raz kolejny tegorocznym Dniom Mławy towarzyszy Jarmark Wojciechowy. Na ulicach Chrobrego i 3-go Maja kilkadziesiąt stoisk rozstawili wystawcy.  Nie zmieniła się formuła jarmarku, więc podobnie jak w poprzednich latach jest to jarmark rozmaitości.  

Swoje namioty mają urzędy i instytucje, ale najszerszą ofertę przygotowali jak zwykle wystawcy produktów gastronomicznych. Ekologiczne sery, wędliny, nalewki. Są kolekcjonerzy, producenci, firmy handlowe, ozdoby i biżuteria. Ciekawą akcję prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna. Panie bibliotekarki testują wiedzę o Mławie wśród zwiedzających. Nie ma się jednak czego obawiać, w przypadku trudniejszych pytań dzielą się chętnie swoją wiedzą i naprowadzają na właściwe odpowiedzi. Podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo mało jest rękodzielników i artystów.

JK

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Świętujemy Dni Mławy! Szczegółowy program

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz