Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Mławianie na spotkaniu z prezydentem Trumpem


Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce to historyczna chwila. Nie mogło więc zabraknąć w tym dniu w Warszawie mieszkańców naszego miasta. Wspólny wyjazd zorganizowali członkowie NSZZ Solidarność i kół PiS w Mławie i Ciechanowie.

– To ogromne przeżycie. Ogromny tłum zebrany na Placu Krasińskich wiwatował i skandował na przemian „Donald Trump” i „Andrzej Duda”. Warto było być na takim spotkaniu i zobaczyć prezydentów na własne oczy – mówi Jan Łukasik, jeden z uczestników wyjazdu.

To druga podróż zagraniczna prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i rozpoczyna ją w Polsce. Podczas pierwszej Arabię Saudyjską, Izrael, Watykan i Brukselę i Taorminę na Sycylii. W historii kontaktów między naszymi krajami będzie to 14. wizyta amerykańskiego prezydenta w Polsce. W ubiegłym roku w lipcu, na szczycie NATO w Warszawie gościł ówczesny prezydent Barack Obama. Obecną wizytę prezydenta Trumpa obszernie relacjonowały media ogólnopolskie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

14 - liczba komentarzy w artykule "Mławianie na spotkaniu z prezydentem Trumpem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

rzęgnowo -tam wszyscy pojechali na rozkaz Błaszczaka i reszty pisiorów żeby robić zadymę

Polak
Gość

Jesteście super, ładnie ubrani !

mławianka
Gość

fajnie że pojechali, na pewno było to ciekawe przeżycie 🙂

obywatel
Gość

Ale jaja jechać tyle km i oglądać telewizor też mi coś.

Anonimowo
Gość

Mina prezydenta Trumpa, gdy go nasza prezydentowa wzięła łukiem BEZCENNA 😛

wpDiscuz