Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy koparki koparkoladowarki oskar
Logo

20 czerwca. Zaproszenie na wernisaż – przegląd twórczości artystów zrzeszonych w ZTZZ


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie oraz Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie zapraszają na VI Przegląd Twórczości Artystów Zrzeszonych w ZTZZ. Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek 20 czerwca o godz. 15.00 w Sali Wystaw Czasowych mławskiego muzeum.

Zainteresowani zobaczą m.in. zdjęcia, obrazy i haft krzyżykowy.
Autorami prac są: Robert Bartosewicz, Jan Chądzyński, Halina Chudek-Szczaplińska, Irena Chylińska, Artur Dębski, Janusz Grzegorczyk, Wiesław Kiwit, Milena Kordalska, Zdzisław Kruszyński, Krystyna Nowacka, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Beata Sobieraj, Ewa Stabach, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska, Halina Szyc, Dariusz Tadrzyński, Andrzej Walasek i Karolina Zembrzuska. Gościnnie na przegląd zaproszono także artystę rzeźbiarza Jacka Sumeradzkiego.

źródło: ZTZZ

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz