Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Biskup Libera odwiedził szkoły katolickie


W piątek 9 czerwca Szkoły Katolickie w Mławie gościły biskupa płockiego Piotra Liberę, któremu towarzyszył dziekan mławski ks. Kazimierz Ziółkowski. Spotkanie było częścią wizytacji parafii Matki Bożej Królowej Polski, na terenie której znajdują się szkoły.

KSP Mława nabór

Najpierw biskup modlił się w kaplicy szkolnej. Przemówienie powitalne wygłosił Jacek Dusza, prezes zarządu Akademii Rozwoju Wiedzy i Umiejętności. Uczniowie podstawówki, gimnazjum i liceum przedstawili wspólnie program pt. „Prawdziwi święci”. Następnie głos zabrał biskup Libera. Podkreślał znaczenie Mszy św. i kaplicy w życiu mławskich szkół katolickich. W podziękowaniu uczniowie wręczyli gościowi grafikę z widokiem budynku szkoły. Były śpiewy, wspólne zdjęcie, było radośnie i kolorowo. Wizytę zakończyło spotkanie z nauczycielami i pracownikami przy kawie.kawie.

« 1 z 3 »

źródło i foto: Szkoły Katolickie w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Biskup Libera odwiedził szkoły katolickie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ewa
Gość

Brawo

Nina
Gość

Piękna uroczystość .Gratulacje.

wpDiscuz