Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek na „siódemce”. Motocyklistka została ranna


Dziś około godziny 22 na krajowej „siódemce” na wysokości ulicy Dzierzgowskiej z nieustalonych jeszcze przyczyn jadąca motocyklem kobieta w pewnym momencie wywróciła się na drogę. Poszkodowaną karetka pogotowia przewiozła do szpitala. Obecnie trwają ustalenia czy w zdarzeniu brały udział tylko dwa motocykle, czy też i samochód ciężarowy. Na pewno jechały za sobą dwa motocykle, na których podróżowali sami kierowcy bez pasażerów i jeden z nich się wywrócił. W tej chwili ruch na „siódemce” odbywa się wahadłowo.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 21:54. Działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława. Jedną osobę poszkodowaną w tym zdarzeniu zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala. Na miejscu jest patrol policji, który ustala przyczynę zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500