Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Posprzątajmy wspólnie zalew!


W najbliższą sobotę odbędzie się akcja sprzątania okolic zalewu Ruda.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zarząd Mławskiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w sobotę 20 maja br. zaprasza Członków Koła oraz wszystkich chętnych, którym zależy na tym, by okolica zalewu była czysta, do wspólnego sprzątania.

Osoby chętne  proszone są o przybycie na godzinę 14.00 nad zalew Ruda przy Rybaczówce. Organizatorzy zapewniają jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na wspólny gorący posiłek.

źródło: Zarząd Mławskiego Koła PZW

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500