Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

TIR uderzył w osobowe Volvo. Dwie osoby trafiły do szpitala


Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Warszawską, przy działającej sygnalizacji świetlnej,  doszło do zderzenia ciężarowego Renaulta Magnum z osobowym Volvo. Dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitala. Pomocy udzielali strażacy, dwa zespoły ratownictwa medycznego. Czynności wykonywały trzy patrole policji, w tym grupa dochodzeniowa.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło 17 maja o godzinie 21:35. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscy strażacy udzielili pierwszej pomocy medycznej osobom poszkodowanym, które następnie zespoły ratownictwa medycznego przewiozły do szpitala. Strażacy zabezpieczyli też miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem, gdyż pas w kierunku Warszawy, był nieprzejezdny. Działania zakończyły się dzisiaj o godz. 0:30 – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

8 komentarzy

 1. Z H 18/05/2017 o 18:42

  Dlaczego nagłówek jest że
  Tir uderzył w osobowe volvo
  tak jakby to on był sprawcą,
  a nie; Osobowe volvo wjechało pod tira

  • Anonimowo 19/05/2017 o 12:47

   Proszę świadków o zgłaszanie się na policję w celu złożenia zeznania, dziękuję

 2. Z H 18/05/2017 o 18:37

  To osobowe volvo wjechało na czerwonym świetle.

 3. h13 18/05/2017 o 18:17

  to już nic wiecej nie zrobisz Adam,
  tylko S7 to może zmienić..

 4. Adam 18/05/2017 o 07:28

  I znowu te światła ile ma być jeszcze wypadków aż ktoś zareaguje

  • JaN 18/05/2017 o 14:58

   i je zlikwiduje?

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.