Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dr hab. Leszek Zygner mianowany profesorem nadzwyczajnym


Pismem z 10 maja 2017 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin mianował Rektora PWSZ w Ciechanowie, dra hab. Leszka Zygnera na stanowisko profesora nadzwyczajnego.

KSP Mława nabór

Mianowanie na stanowisko profesora nadzwyczajnego poprzedziło nadanie Leszkowi Zygnerowi w kwietniu br. na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk humanistycznych w zakresie historii. Ten stopień  został nadany 10 kwietnia  br. uchwałą Rady Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie na podstawie dotychczasowego dorobku naukowego.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Dr hab. Leszek Zygner mianowany profesorem nadzwyczajnym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Katarzyna
Gość

Serdeczne gratulacje!

czytalniczka
Gość

Tak trzymać, gratulacje dla profesora i portalu, który nie tak jak inne- skupia się tylko na Mławie. Poprosimy o więcej informacji ze szkół – te o akademiach, które publikujecie można przeczytać tylko u Was 🙂 przydałoby się jeszcze trochę informacji z przedszkoli

wpDiscuz