Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sportowe zmagania LZS Wiśniewo


W niedzielne popołudnie 14 maja odbyły się zawody LZS Wiśniewo. Do rywalizacji przystąpiły piłkarskie drużyny z Wojnówki, Bogurzynka i Kosin Bartosowych. Drużyna Wojnówki rozpoczęła mecze od zwycięstwa nad Kosinami Bartosowymi, wygrywając 2:1.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zawodnicy z Kosin Bartosowych powetowali sobie pierwszą poniesioną porażkę zwycięstwem 2:1 nad drużyną z Bogurzynka. Ta z kolei w ostatnim meczu pewnie zwyciężył 3:1 zawodników Wojnówki. Stało się tak, pomimo tego, że pierwsza połowa należała do drużyny z Wojnówki i schodząc z bosika na przerwę przegrywali 1:0. W drugiej połowie zmęczenie w drużynie Wojnówki dało o sobie znać i oddali przeciwnikowi prowadzenie, tracąc trzy bramki przed własną publicznością .

red.

Fot. prywatne

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500