Pumpjack Party Game Google Play

Sportowe zmagania LZS Wiśniewo

W niedzielne popołudnie 14 maja odbyły się zawody LZS Wiśniewo. Do rywalizacji przystąpiły piłkarskie drużyny z Wojnówki, Bogurzynka i Kosin Bartosowych. Drużyna Wojnówki rozpoczęła mecze od zwycięstwa nad Kosinami Bartosowymi, wygrywając 2:1.

Zawodnicy z Kosin Bartosowych powetowali sobie pierwszą poniesioną porażkę zwycięstwem 2:1 nad drużyną z Bogurzynka. Ta z kolei w ostatnim meczu pewnie zwyciężył 3:1 zawodników Wojnówki. Stało się tak, pomimo tego, że pierwsza połowa należała do drużyny z Wojnówki i schodząc z bosika na przerwę przegrywali 1:0. W drugiej połowie zmęczenie w drużynie Wojnówki dało o sobie znać i oddali przeciwnikowi prowadzenie, tracąc trzy bramki przed własną publicznością .