Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rudnik wraca na muzyczny rynek


Doskonale znany, zwłaszcza tym młodszym mieszkańcom naszego miasta RUDNIK – Gwiazda Najlepszego Przekazu w Mieście – wraca na muzyczny rynek. Zapowiada wydanie nowego singla jeszcze przed wakacjami.

KSP Mława nabór

Adam RUDNIK Rudnicki dał się wszystkim doskonale poznać jako gwiazda zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, którego był jednym z założycieli. Gdy po pięciu latach działalności członkowie zespołu podjęli decyzję o realizacji innego projektu, RUDNIK rozpoczął pracę nad swoją solową płytą.

Artysta na swoim facebookowym profilu zapowiada, że jego nowa płyta będzie dużą niespodzianką dla fanów. Producentem muzycznym nowej płyty RUDNIK’a jest Jakub Mańkowski –– polski muzyk, kompozytor, producent muzyczny, inżynier dźwięku i aranżer, który współpracował z zespołem Behemoth, Najlepszy Przekaz w Mieście, a także Darią Jaworską, Eweliną Lisowską oraz Sylwią Grzeszczak.

RUDNIK przygotowuje dla swoich fanów, nie tylko nową płytę, ale także koncerty i spotkania w całej Polsce. Artystę możecie znaleźć pod adresem www.npwm.pl

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Rudnik wraca na muzyczny rynek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rapująca
Gość

Chłopak jest zdolny a przy tym bardzo rozsądny więc nie czepiajcie się zazdrośnicy.

markodawuja
Gość

A kto to jest tak w ogóle? I co to jest ten najgorszy przekaz?
Niech mu zapoda presety Behemotha na konsoli, ciekawe czy zauważy że coś nie tak.

Anonimowo
Gość

Artysta…?co Wy piszecie… „Na psy „portar schodzi!

wpDiscuz