Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Wystaw się na Jarmarku Wojciechowym! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia.


Jak co roku, zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i artystów z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich dzieł i wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM i MŁAWSKICH TARGACH PRZEMYSŁOWYCH.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Już 8 lipca 2017 ulice 3 Maja i Chrobrego, po raz kolejny zapełnią się kramami, na których rękodzielnicy pokażą oryginalne, niespotykane przedmioty, a przemysłowcy przyciągną mieszkańców ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków, przygotowanych według domowej receptury.

Wierzymy, że tylko dzięki Państwa zaangażowaniu Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, również tej kulinarnej, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Tu się kosztuje najlepszych specjałów polskiej kuchni, staropolskim obyczajem dobija targu i świętuje przy wtórze muzyki.

Do wystawienia swoich stoisk zachęcamy bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 5 lipca 2017 r.

Dane kontaktowe

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
06-500 Mława
tel. 23 654-35-85
e-mail: sekretariat@mdkmlawa.com

Osoba przyjmująca zgłoszenia
Elżbieta Szybicka

Pobierz formularz:

Formularz_zgłoszeniowy_na_Jarmark_Wojciechowy_2017

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wystaw się na Jarmarku Wojciechowym! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Bartek
Gość

Widziałem wiele takich jarmarków, na większości z nich wystawiane jest to samo. Brakuje elementów, które towarzyszyły tego typu wydarzeniom, chidzi mi tu szczególnie o towar. Brak możliwości zakupu porządnego noża, skór, wyrobów skurzanych tego typu towaru który towarzyszył jarmarkom. A jeśli już coś jest to cena z kosmosu.

wpDiscuz