Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Seniorzy z Cantare śpiewali nad morzem


Członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” wyjechali w poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. do Ośrodka Wypoczynkowego Bałtyk w Stegnie, gdzie doskonalili swój warsztat wokalny. Żegnała ich i życzyła pomyślności Zastępca Burmistrza Miasta Mława Janina Budzichowska.

KSP Mława nabór

Podczas kilkudniowego wyjazdu seniorzy łączyli przyjemne z pożytecznym. Codziennie brali udział w warsztatach artystycznych, w środę 26 kwietnia wystąpili w Mikoszewie dla mieszkańców gminy. Następnego dnia brali udział w Wieczorze Kaszubskim, na którym wystąpiła kaszubska kapela rodzinna Bas. Poza inspirującą przygodą z muzyką, seniorzy zażywali spacerów i relaksu nad morzem.

Powołany do istnienia w 2012 r. Zespół Artystyczny Seniorów „Cantare”, którego możemy słuchać m.in. podczas imprez miejskich w Mławie, swoje zdolności wokalne szlifuje podczas zajęć w tutejszym Miejskim Domu Kultury. Na zdjęciu poniżej próba w środę 19 kwietnia 2017 r.:

źródło i zdjęcia: KN/UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Seniorzy z Cantare śpiewali nad morzem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wwa
Gość

a może ktoś miał cichą nadzieję że nie wrócą.

xyz
Gość

A dlaczego nie żegnał starosta, albo wojewoda. A jeszcze byłoby przyjemniej gdyby pożegnał Prezydent RP. Ale pijar!!!.

miejscowaAnalizator mławskiobserwator
Gość
miejscowaAnalizator mławskiobserwator

Bardzo to szlachetnie ze strony władz miasta Mławy że seniorzy są doceniani jak również to że ich pasje są mile zauważalne.

?0000
Gość

Wszystkie analizy w szczegolowy sposob przeprowadzasz na zlecenie UM Mława ?

wpDiscuz