Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Gimnazjalistki z „Dwójki” na gali finałowej prestiżowego konkursu


Gimnazjalistki z „Dwójki” zostały zaproszone na Galę finałową Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża”

Mamy wielką przyjemność poinformować iż nasze uczennice z Gimnazjum nr 2 w Mławie: Oliwia Olbryś oraz Wiktoria Telus biorące udział w Wojewódzkim Konkursie Tematycznym „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża” wraz z katechetą Mariuszem Dziubińskim zostali zaproszeni na galę finałową. Uroczystość ta odbyła się w 27 kwietnia 2017 roku w Galerii Porczyńskich.

Podczas gali finałowej nagrodzono finalistki konkursu, a także podziękowano katechecie za zaangażowanie w aktywność uczniów. Nagrody oraz zaświadczenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty wręczali: KARDYNAŁ KAZIMIERZ NYCZ ARCYBISKUP METROPOLITA WARSZAWSKI A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE KURATORIUM ORAZ CENTRUM JANA PAWŁA II.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz