Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Techno kabel na podium mistrzostw Polski. Warda najlepszym przyjmującym


Siatkarzy szreńskiego Technokabla nie zabrakło na starcie ósmej edycji mistrzostw Polski firm i zakładów pracy. W stawce 32 zespołów podopieczni Krzysztofa Kaliszewskiego poradzili sobie kapitalnie. Wrócili do domu z brązowymi medalami.

To nie pierwszy laur szreńszczan w historii czempionatu. W przeszłości potrafili nawet trzykrotnie sięgać  po tytuł wicemistrza naszego kraju. Nie zabrakło także indywidualnych wyróżnień.

Początek tegorocznych zawodów rozegranych w Bydgoszczy nie zapowiadał tak radosnego rozstrzygnięcia. W inauguracyjnym spotkaniu nasi siatkarze ulegli 1:2 rywalom z miejscowej ekipy Iqor. N szczęście szybko postarali się o poprawę. Triumfy 2:0 nad Aures Sosnowiec i 2:1 HTL Strefa Ozorków otworzył im drzwi do drugiej rundy.

W niej nie pozwolili sobie już na żadną wpadkę. Mocno skoncentrowani nie oddali konkurentom nawet seta. W pobitym polu pozostawili zespoły Klimatu Solec Kujawski i Kolrex-u Koluszki.

Dobrą passę utrzymali także w ćwierćfinale. Sukces 2:0 nad TST Kongeracja Wrocław pozwolił się cieszyć z awansu do strefy medalowej. Niestety na drodze do finału stanęli dobrze znani z fazy grupowej bydgoszczanie z Iqor. W premierowym secie Technokabel prowadził już nawet 14:7. Jednak zarówno ta odsłona  jak i druga padły łupem gospodarzy.

Ostatecznie nasz zespół zajął ex-aequo trzecie miejsce z drużyną 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Na parkiecie swoje umiejętności w barwach Technokabla zaprezentowali: Cezary Kaliszewski, Mateusz Kucman, Jan Kanowski, Adrian Warda, Paweł Warda, Krzysztof Kisielewski, Łukasz Borowski, Mateusz Buczyło, Piotr Białek, Damian Ankiewicz, Piotr Kalkowski, Krzysztof Kalkowski i Piotr Rochna.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Techno kabel na podium mistrzostw Polski. Warda najlepszym przyjmującym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
liczący
Gość

szkoda tylko ze pracowników może 25%, hahaha

krys
Gość

gratuluję , oby tak dalej

krysa
Gość

moze niech się wezma za robotę a nie palec w d.. kierownika i grają

Hejter
Gość

Jak spojrzmy na skład, to ilu zawodnikow w drużynie musi pracować w danym zakładzie pracy?

Gość
Gość

Czy jak mamy plusligę i jest indykpol olsztyn to grają zawodnicy tego zakładu?

Fanatyk
Gość

To teraz porównanie, plusligi do jakiś ogórkowych mistrzostw

Gość
Gość

nie ważne, jaka liga, jaki poziom, ta sama zasada grasz pod szyldem a nie w firmie. Jak widać każdy potrafi tylko zazdrościć. Ludzie trochę luuuuuuzu.

zawodnik
Gość

Polecam jechac na te ogorkowe mistrzostwa i zobaczyc poziom, a pozniej komentowac.

kalkos
Gość

Dokładnie. Siedząc przed telewizorem i oglądać Orlen lige dla walorów estetycznych niewiele sie dowiesz jeden z drugim. Oczywiśie są drużyny turystyczne ale z biegiem turnieju poziom jest rzeczywiście wysoki.

wpDiscuz