Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Techno kabel na podium mistrzostw Polski. Warda najlepszym przyjmującym


Siatkarzy szreńskiego Technokabla nie zabrakło na starcie ósmej edycji mistrzostw Polski firm i zakładów pracy. W stawce 32 zespołów podopieczni Krzysztofa Kaliszewskiego poradzili sobie kapitalnie. Wrócili do domu z brązowymi medalami.

Słoneczne ogrody Mława

To nie pierwszy laur szreńszczan w historii czempionatu. W przeszłości potrafili nawet trzykrotnie sięgać  po tytuł wicemistrza naszego kraju. Nie zabrakło także indywidualnych wyróżnień.

Początek tegorocznych zawodów rozegranych w Bydgoszczy nie zapowiadał tak radosnego rozstrzygnięcia. W inauguracyjnym spotkaniu nasi siatkarze ulegli 1:2 rywalom z miejscowej ekipy Iqor. N szczęście szybko postarali się o poprawę. Triumfy 2:0 nad Aures Sosnowiec i 2:1 HTL Strefa Ozorków otworzył im drzwi do drugiej rundy.

W niej nie pozwolili sobie już na żadną wpadkę. Mocno skoncentrowani nie oddali konkurentom nawet seta. W pobitym polu pozostawili zespoły Klimatu Solec Kujawski i Kolrex-u Koluszki.

Dobrą passę utrzymali także w ćwierćfinale. Sukces 2:0 nad TST Kongeracja Wrocław pozwolił się cieszyć z awansu do strefy medalowej. Niestety na drodze do finału stanęli dobrze znani z fazy grupowej bydgoszczanie z Iqor. W premierowym secie Technokabel prowadził już nawet 14:7. Jednak zarówno ta odsłona  jak i druga padły łupem gospodarzy.

Ostatecznie nasz zespół zajął ex-aequo trzecie miejsce z drużyną 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Na parkiecie swoje umiejętności w barwach Technokabla zaprezentowali: Cezary Kaliszewski, Mateusz Kucman, Jan Kanowski, Adrian Warda, Paweł Warda, Krzysztof Kisielewski, Łukasz Borowski, Mateusz Buczyło, Piotr Białek, Damian Ankiewicz, Piotr Kalkowski, Krzysztof Kalkowski i Piotr Rochna.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

1500
liczący

szkoda tylko ze pracowników może 25%, hahaha

krys

gratuluję , oby tak dalej

krysa

moze niech się wezma za robotę a nie palec w d.. kierownika i grają

Hejter

Jak spojrzmy na skład, to ilu zawodnikow w drużynie musi pracować w danym zakładzie pracy?

Gość

Czy jak mamy plusligę i jest indykpol olsztyn to grają zawodnicy tego zakładu?

Fanatyk

To teraz porównanie, plusligi do jakiś ogórkowych mistrzostw

zawodnik

Polecam jechac na te ogorkowe mistrzostwa i zobaczyc poziom, a pozniej komentowac.

kalkos

Dokładnie. Siedząc przed telewizorem i oglądać Orlen lige dla walorów estetycznych niewiele sie dowiesz jeden z drugim. Oczywiśie są drużyny turystyczne ale z biegiem turnieju poziom jest rzeczywiście wysoki.

Gość

nie ważne, jaka liga, jaki poziom, ta sama zasada grasz pod szyldem a nie w firmie. Jak widać każdy potrafi tylko zazdrościć. Ludzie trochę luuuuuuzu.