Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Katolickie Liceum Ogólnokształcące pożegnało maturzystów


W piątek 28 kwietnia w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym pożegnano 28 tegorocznych maturzystów.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Uczniowie klasy drugiej przygotowali program artystyczny złożony ze szkolnych scenek oraz obdarowali trzecioklasistów upominkami. Dyrektor szkoły Jacek Dusza podziękował nauczycielom i wychowawczyni Joannie Czapskiej za ofiarną pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Sześcioro uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody: Sylwia Lewicka (średnia ocen 5,55), Szymon Zakrzewski, Radosław Dwurznik, Natalia Szklarska, Joanna Kucińska i Weronika Kuźniarska. Ponadto wyróżniono sześcioro uczniów za inne, „niedydaktyczne” osiągnięcia, jak na przykład za „krew, pot i łzy”, za „stałość w uczuciach wobec świata, mimo zmieniających się okoliczności” lub za „wejście w ostatnich miesiącach na dobrą drogę z życzeniem pozostania na niej”.

Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne od dyrektora. W imieniu abiturientów przemówił Radosław Dwurznik. Przywołał znane słowa Jana Pawła II: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”, jako program na następne lata.

Trzecioklasiści obdarowali wiązankami kwiatów nauczycieli. Były łzy, wzruszenie, serdeczności. Uroczystość zakończyło błogosławieństwo udzielone przez ks. Jacka Marciniaka.

« 1 z 3 »

źródło: Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie

zdjęcia: Olga Lis

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz