Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Malutki miesięczny psiaczek szuka domu


Ta mała słodka kuleczka już dziś może być twoja. Bury mieszaniec w wieku ok. 1 miesiąca czeka na swoich właścicieli lub nowych państwa, którzy zechcą go zaadoptować.

Psa znaleziono przy ul. Wiejskiej w Mławie w środę 19 kwietnia 2017 r. Zwierzę zostało przewiezione do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej i tam poddane zabiegom sterylizacji, odrobaczania i czipowania. Będzie przebywać w lecznicy przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zostanie adoptowane, trafi do schroniska Nadzieja w Napierkach. Właściciele psa lub osoby zainteresowane jego przygarnięciem szczegółowe informacje uzyskają w lecznicy lub pod numerami tel. 23 655 03 80 i 601 812 521.

Czasami takie historie kończą się szczęśliwie. Tak stało się w przypadku ostatnio publikowanego ogłoszenia o zagubionym jamniczku z uszkodzoną tylną łapką. Okazało się, że poszukiwał go już właściciel i szczęśliwie powrócił do swojego domu.

red.
źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Malutki miesięczny psiaczek szuka domu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Olka
Gość

Miałam pieska ze schroniska, nie należał do najpiękniejszych, ale decyzję, że to ten podjęłam przez to jak patrzył na mnie ten psiak swoimi ślapkami, to spojrzenie było było błagalne. Dwa lata zajęło jej, że nie musi walczyć o jedzenie, że jej nie zabraknie, że nie musi się dusić podczas łapczywego jedzenia. To był najwspanialszy pies jakiego miałam. Następny też będzie ze schroniska.

jks
Gość

słodka kólka,ale to kiedyś urośnie.

wpDiscuz