Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Liga Elektroniczna na półmetku. Cztery pewniaki


Po trzeciej kolejce gry w grupie A pewna awansu mogą być drużyny BRC oraz QA, które jak dotąd z kompletem punktów pewnie rywalizują o dominację w grupie. BRC dość łatwo rozprawiło się z Materiałem 542-478, a QA łatwo ograło wyraźnie słabszą Produkcję IVI 510-372. Drugie zwycięstwo odniósł koreańskojęzyczny skład z Dong Yanga. Po zaciętej rywalizacji, przechylili szalę zwycięstwa dopiero w 10 kolejce, wygrywając 469-449.

W grupie B na czele tabeli doświadczona drużyna HR. Po trzech wygranych prowadzą oni pewnie  w tabeli mając już teraz pewne miejsce w fazie pucharowej. W meczu między SMT, a Fine Altechem lepszą okazała się drużyna SMT, która wygrywając podobnie jak HR zachowała komplet punktów. Ostatnią szasnę na myślenie o pucharach wykorzystała ekipa Dong Yang II, która dzięki świetnej grze Dominika zwyciężyła nad ekipą Pantosu  506-499.

W klasyfikacji indywidualne kobiet z wynikiem 364 punkty najlepszą jest Katarzyna Stęplewska z drużyny SMT. Wśród mężczyzn pozycję lidera przejął Marcin Kajstura, również z dryżyny SMT. Jego dorobek punktowy to 468 punktów.

red.

źródło i fot. Planeta

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz