Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Bowling. Druga kolejka ligi LG Electronics


We wtorek w kręgielni Planeta została rozegrana druga kolejka ligi LG electronics.

Pierwsze zwycięstwo na swoim koncie zanotowała ekipa LG Materiał wygrywając z kolegami z produkcji. Materiał w jednym meczu ustanowiła dwa rekordy tej ligi. Indywidualnie Konrad  Szymański rzucił 207 p. oraz 611 drużynowo, są to najlepsze wyniki w tej edycji. BRC po zaciętym meczu z II Dong Yangem zwyciężyło 504 do 491.

Liderem  grupy A  pozostaje zespół  QA,  który bez większych problemów wygrał z R&D 566 do 413.

W grupie B na pierwszym miejscu znajduje się zespół HR, który w swoim drugim meczu zdobył komplet punktów tym razem wygrywając z ekipą Fine Altechu  553 do 447. W ostatnim meczu tego dnia  wicemistrzowie ubiegłorocznej edycji PANTOS przegrali swój drugi mecz i jak na razie zajmują ostatnie miejsce w grupie B. Mecz zakończył się wynikiem  448 do 459 dla  SMT. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce Konrad Szymański 349 p. drugi  Paweł Afanasjew z BRC 328 p. i trzeci Adrian Gułajski  z QA 315 p.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Bowling. Druga kolejka ligi LG Electronics"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
depot
Gość

Sylwek Ty cieniasie:)

wpDiscuz