Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Kinga ma już swój aparat do pomiaru krzepliwości krwi


14 kwietnia wójt Gminy Stupsk Jacek Świderski osobiście wręczył Kindze aparat medyczny wraz z wyposażeniem, który zakupiony został specjalnie dla niej ze środków zebranych podczas I Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness.

To właśnie 25 lutego na hali sportowej w Morawach odbyło się charytatywne wydarzenie sportowe, którego celem było zebranie środków finansowych na wsparcie leczenia chorej dziewczynki z terenu gminy Stupsk – Kingi Bieńkowskiej. Dzięki wieku osobom, które wzięły udział w zorganizowanym evencie udało się zebrać 3 900 zł. Środki te z powodzeniem starczyły na zakup aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz zapasu pasków niezbędnych do wykonywania tychże pomiarów.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz