Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kinga ma już swój aparat do pomiaru krzepliwości krwi


14 kwietnia wójt Gminy Stupsk Jacek Świderski osobiście wręczył Kindze aparat medyczny wraz z wyposażeniem, który zakupiony został specjalnie dla niej ze środków zebranych podczas I Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness.

To właśnie 25 lutego na hali sportowej w Morawach odbyło się charytatywne wydarzenie sportowe, którego celem było zebranie środków finansowych na wsparcie leczenia chorej dziewczynki z terenu gminy Stupsk – Kingi Bieńkowskiej. Dzięki wieku osobom, które wzięły udział w zorganizowanym evencie udało się zebrać 3 900 zł. Środki te z powodzeniem starczyły na zakup aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz zapasu pasków niezbędnych do wykonywania tychże pomiarów.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz