Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Jest wyrok w sprawie dyrektor Miejskiego Domu Kultury


Dzisiaj mławski sąd postanowił o warunkowym umorzeniu postępowania na okres trzech lat próby wobec oskarżonej o jazdę w stanie nietrzeźwości Katarzyny K. dyrektor Miejskiego Domu Kultury. Sąd orzekł również o zatrzymaniu prawa jazdy na okres dwóch lat, zasądził 100 zł opłaty na rzecz Skarbu Państwa, wpłatę 5 tys. zł na fundusz pokrzywdzonym oraz pomocy postpenitencjarnej, pokrycie kosztów sądowych postępowania w wys. 2250 zł.

Wyrok nie jest prawomocny. Obrona i oskarżona zapowiadają apelację. Szczegółowa relacja z rozprawy wkrótce!

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

24 - liczba komentarzy w artykule "Jest wyrok w sprawie dyrektor Miejskiego Domu Kultury"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mieszkaniec
Gość

A Pani jak jeździła autem, tak pewnie jeździć będzie.A ja jak się zdenerwuję – to zrobię Jej zdjęcie i udostępnię! Ale najpierw zadzwonię i powiadomię policję, bo nie mogę na to patrzeć.

mieszkaniec
Gość

Jak w przypadku kierowcy rajdowego obrona będzie dążyć do przedawnienia.

mieszkaniec
Gość

Kpina. Są jednak równi i równiejsi a na rynku baner akcji „Prowadzę jestem trzeźwy” z udziałem UM. Każdego innego pracownika już dawno by zwolniono z pracy.

odd
Gość

Trochę godności. Dyrektor MDK a nie kierowca kombajnu.

Sprawiedliwość
Gość

reprezentuje podobno kulturę … i to jak?

chłop
Gość

wstyd ale co ktoś bierze ktoś daje a co dają i kto bierze nie wie nikt ale załatwic w mławie można wszystko aby trzeba wiedziec z kim może wkońcu tvn lub polsat niech wpadnie stara gwardia rządzi bo żaden małolat nie weżmie bo wiedzą co to wstyd i nie mają tych nawyków tej komuny

wpDiscuz