Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Jest wyrok w sprawie dyrektor Miejskiego Domu Kultury


Dzisiaj mławski sąd postanowił o warunkowym umorzeniu postępowania na okres trzech lat próby wobec oskarżonej o jazdę w stanie nietrzeźwości Katarzyny K. dyrektor Miejskiego Domu Kultury. Sąd orzekł również o zatrzymaniu prawa jazdy na okres dwóch lat, zasądził 100 zł opłaty na rzecz Skarbu Państwa, wpłatę 5 tys. zł na fundusz pokrzywdzonym oraz pomocy postpenitencjarnej, pokrycie kosztów sądowych postępowania w wys. 2250 zł.

Wyrok nie jest prawomocny. Obrona i oskarżona zapowiadają apelację. Szczegółowa relacja z rozprawy wkrótce!

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

24 komentarze

  1. Mieszkaniec 18/04/2017 o 23:30

    A Pani jak jeździła autem, tak pewnie jeździć będzie.A ja jak się zdenerwuję – to zrobię Jej zdjęcie i udostępnię! Ale najpierw zadzwonię i powiadomię policję, bo nie mogę na to patrzeć.

  2. mieszkaniec 18/04/2017 o 21:40

    Jak w przypadku kierowcy rajdowego obrona będzie dążyć do przedawnienia.

  3. mieszkaniec 18/04/2017 o 21:29

    Kpina. Są jednak równi i równiejsi a na rynku baner akcji „Prowadzę jestem trzeźwy” z udziałem UM. Każdego innego pracownika już dawno by zwolniono z pracy.

  4. odd 18/04/2017 o 20:14

    Trochę godności. Dyrektor MDK a nie kierowca kombajnu.

    • Sprawiedliwość 19/04/2017 o 07:00

      reprezentuje podobno kulturę … i to jak?

  5. chłop 18/04/2017 o 19:40

    wstyd ale co ktoś bierze ktoś daje a co dają i kto bierze nie wie nikt ale załatwic w mławie można wszystko aby trzeba wiedziec z kim może wkońcu tvn lub polsat niech wpadnie stara gwardia rządzi bo żaden małolat nie weżmie bo wiedzą co to wstyd i nie mają tych nawyków tej komuny

  6. xyz 18/04/2017 o 19:35

    Wypadek na ul.Kopernika. Na pasach zginęła młoda dziewczyna. Wypadek na ul. Piłsudskiego. Na pasach ginie młody mężczyzna.W obu przypadkach mławski sąd nie dopatruje się przestępstwa, nie skazuje winnych na więzienie. Twierdzę, że wyrok ten w porównaniu do przytoczonych tragedii jest bardzo surowy.

  7. Emmka 18/04/2017 o 18:43

    ” Sędzia Leszek Borowski uzasadniał, że wyrok skazujący wiązałby się z „niszczycielskimi” konsekwencjami dla oskarżonej, straciłaby bowiem pracę.” cytując za innym portalem. Niezłe jaja. Ewidentnie widać, że są równi i równiejsi… Zero godności u winnej…

    • prawda 18/04/2017 o 19:43

      TO BY POSZŁA DO LG ŻADNA PRACA NIE HAŃBI JEST TEŻ WIPASZ TAM BIORĄ I NIEMA PIJAŃSTWA

  8. niezależny 18/04/2017 o 18:25

    tylko w w Mławie takie rzeczy. raz zaginie próbka krwi to z kolei jakiś wyrok w odroczeniu… Masz pieniądze i wpływy załatwisz wszystko :p

  9. tylepowiem 18/04/2017 o 17:53

    Jaja lepsze niż w parku!

  10. ramzes 18/04/2017 o 16:42

    Przecież to oczywista oczywistość że Szanowna Pani Dyrektor jest niewinna. Przecież to nie jej wina że przyznała się że jedzie po pijaku a potem dostała olśnienia umysłu że piła sobie colę, jakiś podły typ podmienił butelki a ona potem nie wyczuła zmienionego smaku. To nie jej wina że nikt nie podważył badania alkomatem co jednoznacznie stwierdza że kierowała pod wpływem alkoholu. Podły jest ten świat.
    A tak na poważnie, jeśli ten wyrok się uprawomocni lub będzie nawet zmniejszony czy będzie uniewinnienie to proponuję aby wszyscy nachlali się i wsiedli za kółko. Wszak skoro osobie odpowiedzialnej za mławską kulturę wolno jeździć po pijaku to dlaczego zwykli zjadacze chleba nie mogą?

    • Wstyd 19/04/2017 o 07:03

      Gdyż jest to kultura po mławsku …cyt” co się Pani tak z tymi jajami tak pcha do ałtokaru”

  11. mrówa 18/04/2017 o 16:30

    Trzeba to tylko do Regionalnej TV przesłać, niebywała historia.

    • Adam 18/04/2017 o 19:40

      Popieram! Świetny pomysł.

  12. Teflonowy burmistrz 18/04/2017 o 15:46

    Pan wlodarz powie: ,,Ten wyrok to zamach na pijanych kierowcow”.

    • wyborca 19/04/2017 o 07:04

      kultura po mławsku, czaicie bazę – poświąteczne jaja czyli jakie? – zgniłe

  13. wyborca 18/04/2017 o 15:41

    I tak to jest w tej naszej Mławie….już ja na pana nie zagłosuję jeśli ta pani zostanie na stanowisku dyrektora, nie mam o tym mowy…

  14. Jarząbek 18/04/2017 o 15:15

    Ta pani ma czelność jeszcze wnosić apelację?
    Pani Kasiu, nie podoba się? przecież była pani rzeczywistym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego i dla siebie również.
    Nie zna Pani tego: „PIJANY ZA KIEROWNICĄ TO POTENCJALNY MORDERCA” – dziwne, że tak kulturalna osoba jak dyrektor MDK kombinuje jak koń pod górkę zamiast przyjąć przyznany wyrok z godnością i skruchą.

  15. ulala 18/04/2017 o 14:50

    taki prezent od wielkanocnego zajączka to ja rozumiem

  16. Znajacy 18/04/2017 o 14:44

    Dalej to out z roboty

    • Jarząbek 18/04/2017 o 15:06

      Tak być powinno, przecież włodarz czekał na wyrok, a więc? – teraz wyda oświadczenie, że czeka na uprawomocnienie wyroku 😀 , a potem będzie czekał na swój out…

  17. Ktoś… 18/04/2017 o 14:26

    Umorzenie, ale nie uniewinnienie, czyli co dalej Panie burmistrzu????????????

    • Adam 18/04/2017 o 19:43

      Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co teraz wykombinuje ten cwaniaczek! Już pewnie główkuje jak z tego wybrnąć… jakiego kłamstewka użyje tym razem?