Pumpjack Party Game Google Play

Komplet porażek niezależnie od poziomu. Tylko cztery gole

Fatalnie potoczył się weekendowe wydarzenia dla naszych zespołów uczestniczących w rozgrywkach niższych lig piłkarskich. Zarówno w A-klasie, jak i w B-klasie żadna nie zdobyła nawet punktu.

Konopianka rywalizowała z dużo niżej plasującą się Koroną Karolinowo. W 2. minucie wyszła na prowadzenie, po tym jak skutecznym uderzeniem popisał się Adam Łapuć. To rozwiązało na dobre worek z trafieniami. Po godzinie gry obie ekipy miał na koncie po trzy bramki. Dublet w szeregach Konopek ustrzelił Kamil Nosarzewski.

Wydawało się, że rywalizacja zakończy się podziałem punktów. Niestety rywale walczyli do końca, już w doliczonym czasie zdołali przeważyć szalę na swoją korzyść.

Nic do powiedzenia nie mieli w rywalizacji z Rzekunianką gracze Żaka Szreńsk. Choć po raz pierwszy na wiosnę wystąpili na swoim terenie, polegli gładko 0:3. Dwa gole wbił im najlepszy strzelec przeciwników Bartosz Pędzich.

W B-klasie Tamka Dzierzgowo podejmowała lidera ze Słoszewa. Na  przerwę podopieczni Jacka Szypulskiego schodzili jeszcze z remisem 1:1. Na listę strzelców w ekipie z powiatu mławskiego wpisał się Tomasz Grzybowski. Niestety w drugiej połowie konkurenci przejęli inicjatywę, czego efektem był wygrana 3:1.

Trzecia w tabeli Wkra Radzanów rywalizowała z GKS-em Pokrzywnica. Emocji nie było, nasi gracze polegli 0:3. Wszystkie bramki stracili w ostatnich dwudziestu minutach. W klasyfikacji generalnej wypadli poza podium – zostali wyprzedzeni przez rezerwy Żbika Nasielsk.

Kolejne mecze na obu poziomach zostaną rozegrane dopiero w dniach 22-23 kwietnia.

A-klasa

Żak Szreńsk – Rzekunianka Rzekuń 0:3

Korona Karolinowo – Konopianka Konopki 4:3

Pozostałe wyniki XVI kolejka: Kurpik – Świt 4:1, Gryf – PAF 0:3, Jutrzenka – Pełta 3:1, Kryształ – Mazowsze 4:0, Orzeł – Wąsewo 2:2

B-klasa

Tamka Dzierzgowo – Gladiator Słoszewo 1:3

Wkra Radzanów – GKS Pokrzywnica 0:3

Pozostałe wyniki XI kolejka: Żbik II – Gumino 3:0, Orlęta – MKS II 2:0, Wkra II – Opia 2:1