Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Komplet porażek niezależnie od poziomu. Tylko cztery gole


KSP Mława nabór

Fatalnie potoczył się weekendowe wydarzenia dla naszych zespołów uczestniczących w rozgrywkach niższych lig piłkarskich. Zarówno w A-klasie, jak i w B-klasie żadna nie zdobyła nawet punktu.

Konopianka rywalizowała z dużo niżej plasującą się Koroną Karolinowo. W 2. minucie wyszła na prowadzenie, po tym jak skutecznym uderzeniem popisał się Adam Łapuć. To rozwiązało na dobre worek z trafieniami. Po godzinie gry obie ekipy miał na koncie po trzy bramki. Dublet w szeregach Konopek ustrzelił Kamil Nosarzewski.

Wydawało się, że rywalizacja zakończy się podziałem punktów. Niestety rywale walczyli do końca, już w doliczonym czasie zdołali przeważyć szalę na swoją korzyść.

Nic do powiedzenia nie mieli w rywalizacji z Rzekunianką gracze Żaka Szreńsk. Choć po raz pierwszy na wiosnę wystąpili na swoim terenie, polegli gładko 0:3. Dwa gole wbił im najlepszy strzelec przeciwników Bartosz Pędzich.

W B-klasie Tamka Dzierzgowo podejmowała lidera ze Słoszewa. Na  przerwę podopieczni Jacka Szypulskiego schodzili jeszcze z remisem 1:1. Na listę strzelców w ekipie z powiatu mławskiego wpisał się Tomasz Grzybowski. Niestety w drugiej połowie konkurenci przejęli inicjatywę, czego efektem był wygrana 3:1.

Trzecia w tabeli Wkra Radzanów rywalizowała z GKS-em Pokrzywnica. Emocji nie było, nasi gracze polegli 0:3. Wszystkie bramki stracili w ostatnich dwudziestu minutach. W klasyfikacji generalnej wypadli poza podium – zostali wyprzedzeni przez rezerwy Żbika Nasielsk.

Kolejne mecze na obu poziomach zostaną rozegrane dopiero w dniach 22-23 kwietnia.

 A-klasa

Żak Szreńsk – Rzekunianka Rzekuń 0:3

Korona Karolinowo – Konopianka Konopki 4:3

 Pozostałe wyniki XVI kolejka: Kurpik – Świt 4:1, Gryf – PAF 0:3, Jutrzenka – Pełta 3:1, Kryształ – Mazowsze 4:0, Orzeł – Wąsewo 2:2

 

B-klasa

Tamka Dzierzgowo – Gladiator Słoszewo 1:3

Wkra Radzanów – GKS Pokrzywnica 0:3

 Pozostałe wyniki XI kolejka: Żbik II – Gumino 3:0, Orlęta – MKS II 2:0, Wkra II – Opia 2:1

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz