Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem


W poniedziałek, 10 kwietnia Mława uczciła pamięć 96 rodaków, którzy zginęli siedem lat temu w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem. Zginęli wówczas Prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, ostatni Prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, grupa parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, duchowni, przedstawiciele ministerstw, instytucji państwowych, organizacji kombatanckich i społecznych, osoby towarzyszące oraz załoga samolotu. Uroczystości rozpoczęła msza św. odprawiona w kościele pw. Św. Trójcy. Druga część uroczystości odbyła się przy tablicy i Dębie Pamięci na Starym Rynku, gdzie przedstawiciele partii Prawo i Sprawiedliwość, władze samorządowe, kapłani, przedstawiciele organizacji społecznych i kombatanckich zapalili znicze i złożyli kwiaty.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Znajacy
Gość

Po co tam burmistrz, jesli twierdzi, ze wprowadzenie kadencyjnosci to zamach na samorzadnosc. Czyzby burmistrz wierzyl w teorie spiskowe?

Jarząbek
Gość

Max chyba masz rację. To co się teraz dzieje przywodzi mi na myśl Koreę Północną i rządy Kima. W TVP i Polskim Radiu na jedynce to po prostu masakra.
Czy Marylka zostanie świętą?

sąsiadka
Gość

kolejka ty się pohamuj

Jarząbek
Gość

Zocha wrzuć na luz 😀 , bo czuć spaloną gumę. Odczep się ode mnie, bo przyczepiłaś się jak rzep do psiego ogona. Nie umiesz być w ogóle kreatywna, no ale dlaczego ja piszę, że nie jesteś kreatywna, przecież w miejscu mózgu tkwi u ciebie wiązka słomy.

Max
Gość

Dawałem PIS-owi 2 kadencje ale chyba skończy się na jednej…

miro
Gość

Zgadzam się z Maxem, to ich ostatnia kadencja , teraz jeszcze ten zamach , mimo tej propagandy nie wierzy im 80 % społeczeństwa . To będzie ich gwóżdz.

Janinka
Gość

Mów za siebie a nie za społeczeństwo. A kto widział samolot spadający z takiej wysokości i rozrywający się na tyle kawałków … wbijający elementy w głąb ziemi a ludzie porozrywani ….

wpDiscuz