Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej numer 2


Tańce, piosenki i zabawy zdominowały w sobotę 8 kwietnia budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. W tak radosnej atmosferze odbył się „Dzień Otwarty” nowo przekształconej podstawówki z Gimnazjum.

KSP Mława nabór

Licznie przybyli uczniowie, przede wszystkim klas pierwszych  i czwartych poznawali szkołę i swoich przyszłych wychowawców. Dyrektor szkoły Romana Olszewska przedstawiła plany na najbliższy rok szkolny. Do dyspozycji maluchów zostanie oddany cały parter, z szatnią i świetlicą. Pierwszoklasiści będą się uczyć we wspaniale wyposażonych, kolorowych pracowniach. Zgodnie z planami, nauka będzie się odbywała tylko na jedną zmianę. Aby zapewnić nowym uczniom bezpieczeństwo parter zostanie oddzielony od pozostałych kondygnacji.

Poznaniu przyszłych wychowawców służyły zabawy na hali sportowej. Dzieci pląsały i śpiewały a w ich zabawy zaangażowali się rodzice. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia chemiczne, wielu maluchów z przejęciem rysowało swoje sylwetki i oglądało teatrzyk kukiełkowy. Zabawa była świetna, niektórzy nie chcieli opuszczać szkoły. Najchętniej przyszli by do niej już dziś…

źródło: Szkoła Podstawowa nr 2

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz