Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Straż pożarna apeluje do kierowców o prawidłowe parkowanie


Do Komendy Powiatowej PSP w Mławie docierają również sygnały o parkowaniu pojazdów na terenach osiedli mieszkaniowych w sposób utrudniający dojazd do budynków pojazdom służb ratowniczych.

Tutejsza Komenda zwraca się zatem do wszystkich posiadaczy samochodów o zwrócenie szczególnej uwagi na przedmiotowy problem. Prosimy w szczególności o zaprzestanie pozostawiania samochodów na drogach pożarowych oraz w świetle bram i wjazdów pożarowych, a także w każdym miejscu, które może utrudnić dojazd pojazdom pożarniczym na wypadek konieczności prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych. Dotyczy to także parkowania aut na wąskich uliczkach. Prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby oraz troskę o bezpieczeństwo własne i innych osób.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Straż pożarna apeluje do kierowców o prawidłowe parkowanie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Olka
Gość

Szkoda,że policja nic z tym nie robi. Fakt jest taki,że w Mławie parkuje się gdzie chce, nikt nie patrzy czy jest zbyt blisko przejścia i czy jadący kierowca zobaczy pieszego, a wina czyja jak potrąci? Oczywiście kierowcy jadącego i nikt się nie przyczepi do tego co źle parkuje.

wpDiscuz