Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Co robią w wolnym czasie gimnazjaliści „dwójki”


Gimnazjaliści przygotowujący się do tegorocznego egzaminu wypowiedzieli się o warsztatach chemicznych przeprowadzonych niedawno w ich szkole dla jednej z ponadregionalnych stacji radiowych. Warsztaty stanowiły przystępną formę przypomnienia wiedzy chemicznej, niezbędnej do zdania zbliżającego się egzaminu gimnazjalnego.

KSP Mława nabór

Uczniowie klas trzecich  udzielając wywiadu mówili o zaletach przeprowadzonych zajęć z chemii. Mogli oni zdobytą wiedzę przełożyć na praktykę. Taki sposób powtórki jest idealny, aby zapamiętać materiał i wykorzystać do jak najlepszego napisania testu. Ponadto uczniowie dzielili się swoim doświadczeniem trzech lat nauki chemii, która na tyle ich zainteresowała by w  przyszłości wybrać studia weterynaryjne czy medyczne.

Dziennikarza warszawskiej stacji ciekawiło też jak i gdzie młodzież spędza swój wolny czas, w związku z tym przeprowadził sondę wśród młodzieży naszego gimnazjum. Uczniowie chętnie wymieniali swoje ulubione sposoby i miejsca. Miejski Dom Kultury, kino, basen, obiekty rekreacyjne mławskiego stadionu, koncerty na estradzie miejskiego parku, Zalew Ruda, a także nie zapomnieli o naszych szkolnych piłkarzykach.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz