Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Za co kocham Mławę. Miejski Dom Kultury w Mławie ogłasza konkurs literacki


Miejski Dom Kultury w Mławie ogłasza konkurs literacki „Za co kocham Mławę” i zaprasza do udziału nie tylko mieszkańców naszego miasta.

KSP Mława nabór

Prace na konkurs może nadsyłać każda osoba, która ukończyła 15 lat i chciałaby podzielić się swoimi wspomnieniami o  Mławie – miejscu, w którym się urodziła, wychowała, pobierała nauki czy pracowała. Do tworzenia prac zapraszamy młodzież i dorosłych, mieszkańców pobliskich miejscowości, którzy odwiedzają nasze miasto oraz rodowitych mławian.

Wszystkie prace zostaną poddane ocenie przez trzyosobową komisję. Wybierzemy te najlepsze, a nagrodą będzie publikacja tekstu w zbiorze literackim „Za co kocham Mławę”.

Prace można nadsyłać do 30 czerwca 2017 r. Akcja i konkurs ma charakter promujący miasto, dlatego nie przyznajemy miejsc, ani nagród rzeczowych. W dowód podziękowania osoby, których tekst pojawi się w wydaniu zbiorowym otrzymają bezpłatny egzemplarz publikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem:

Regulamin_konkursu_ZZa_co_kocham_Mlawe

Formularz_zgloszeniowy

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz