Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Teatr i paintball. Gimnazjaliści z „Dwójki” w Gdyni


Nie od dziś wiadomo, że  szkoła to drugi dom.  Jak mówi stare porzekadło: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej jednak i od tego” domu” czasami trzeba odpocząć. A najlepszym sposobem na to jest… wycieczka.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wycieczki w „dwójce” to nie są takie zwykłe wycieczki  można raczej powiedzieć, że taki wyjazd to pokarm dla ciała i duszy. I tak też było tym razem.

Pierwsze o co zadbali uczestnicy to ciało, a dbali o nie podczas gry w paintball. Po dużej dawce adrenaliny związanej z rywalizacją na polu walki, przyszedł czas aby zaspokoić  także potrzeby duchowe. A gdzie takie potrzeby najlepiej się realizuje? Oczywiście, że w teatrze.

Uczniowie udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie mogli podziwiać niezwykłe popisy taneczne i wokalne aktorów w musicalu Grease.

Kiedy cało i dusza zostały nasycone,  można było spokojnie udać się  w drogę powrotną z głową pełną niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
dociekliwy

Jakość zdjęć Bardzo Imponująca!!!