Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Teatr i paintball. Gimnazjaliści z „Dwójki” w Gdyni


Nie od dziś wiadomo, że  szkoła to drugi dom.  Jak mówi stare porzekadło: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej jednak i od tego” domu” czasami trzeba odpocząć. A najlepszym sposobem na to jest… wycieczka.

KSP Mława nabór

Wycieczki w „dwójce” to nie są takie zwykłe wycieczki  można raczej powiedzieć, że taki wyjazd to pokarm dla ciała i duszy. I tak też było tym razem.

Pierwsze o co zadbali uczestnicy to ciało, a dbali o nie podczas gry w paintball. Po dużej dawce adrenaliny związanej z rywalizacją na polu walki, przyszedł czas aby zaspokoić  także potrzeby duchowe. A gdzie takie potrzeby najlepiej się realizuje? Oczywiście, że w teatrze.

Uczniowie udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie mogli podziwiać niezwykłe popisy taneczne i wokalne aktorów w musicalu Grease.

Kiedy cało i dusza zostały nasycone,  można było spokojnie udać się  w drogę powrotną z głową pełną niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Teatr i paintball. Gimnazjaliści z „Dwójki” w Gdyni"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
dociekliwy
Gość

Jakość zdjęć Bardzo Imponująca!!!

wpDiscuz