Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Są zwycięzcy powiatowych eliminacji Turnieju Wiedzy Pożarniczej


W piątek 10 marca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej odbyły się eliminacje powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorami przedsięwzięcia były Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RR w Mławie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Eliminacje przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych:

KSP Mława nabór

I grupa – szkoły podstawowe,
II grupa – szkoły gimnazjalne,
III grupa – szkoły ponadgimnazjalne,

Do udziału w Turnieju zgłosiło  się 14 uczniów z terenu powiatu mławskiego wraz
z opiekunami, którzy przygotowywali ich do Turnieju. W wyniku testu wiedzy, dotyczącego zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej wyłoniono następujących zwycięzców:

Grupa I –  Natalia Boras– uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie,

Grupa II – Alicja Kinga Kielanowska – uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum”
w Mławie,

Grupa III – Michał Trzciński – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie.

Nagrody zwycięzcom wręczyli st. bryg. Jarosław Kuciński –  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mławie, wiceprezes ZOP ZOSP RP w Mławie oraz dh Franciszek Siemianowski – sekretarz ZOP ZOSP RP w Mławie. Drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy Turnieju.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu 2017 r.

Zdjęcia i opracowanie: Robert Klimowski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz