Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Hitem Dnia Kobiet w Wieczfni Kościelnej był niezwykły występ baletowy


W dniu ich święta, na te panie z gminy Wieczfnia Kościelna, które przyjęły zaproszenie, chciały i mogły w nim uczestniczyć, organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Największy jednak aplauz i powszechną wesołość wywołał występ powstałej specjalnie na tę okazję silnej, męskiej grupy, przebranej za baletnice. Choć wszystkie punkty programu podobały się paniom obecnym na sali, to jednak występ baletowy był prawdziwym hitem tego spotkania.

KSP Mława nabór

Niemal 120 pań przybyło 8 marca na obchody Dnia Kobiet do sali w strażackiej remizie.  Wszystkie panie przywitał wójt Jan Warecki. Wraz z przewodniczącym rady gminy Tadeuszem Sieńskim złożyli wszystkim serdeczne życzenia. I już na samym początku na panie czekała miła niespodzianka. Zamiast przysłowiowego kwiatka, dla wszystkich przygotowane były wykonane ręcznie z filcu broszki.

W radosnym nastroju, przy zastawionych słodkościami stołach, panie mogły już  oglądać program artystyczny, w którym wystąpili właściwie jedynie mieszkańcy gminy.

Tę część spotkania rozpoczął koncert  Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Tomasza Wesołowskiego. Po nich wystąpił kabaret w dość współczesnym programie zatytułowanym „Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję”.  Zarówno koncert orkiestry, jak i dialogi w występie kabaretowym przeplatane były spontanicznymi oklaskami. Największe jednak brawa przypadły w udziale grupie panów – baletnic, którzy wystąpili w zabawnie wykonanych układach choreograficznych i specjalnie dobranych na tę okazję strojach. Po nich jeszcze w tanecznych klimatach wystąpili w pokazie tańców nowoczesnych Jakub Żelik i Izabela Wydurska. Rozhuśtane poprzednimi występami emocje widzów uspokoił nastrojowymi piosenkami Wojciech Nadratowski. Wszystkie te występy kolejno, zapowiadane były dowcipnymi, wierszowanymi opisami.

Jako dodatkowe atrakcje spotkaniu towarzyszyły prezentacja świata kawy i herbaty oraz pokaz makijażu i pielęgnacji dłoni.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Hitem Dnia Kobiet w Wieczfni Kościelnej był niezwykły występ baletowy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
M.
Gość

Sympatyczny pomysł z broszkami 🙂

Michal
Gość

Aż milo oglądać fotorelację, widać, że wszyscy dobrze się bawili. SUPER

kot
Gość

rewelacja . gratulacje.

alika
Gość

Wspaniali artyści, wielkie brawa!!! Impreza pod każdym względem udana

ann
Gość

świetna impreza i występy. brawo dla organizatorów! 🙂

wpDiscuz