Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kinga Sobotka finalistką Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego


Uczennica Gimnazjum Nr 2 w Mławie Kinga Sobotka znalazła się w ścisłym gronie najlepszych uczniów uczestniczących w Mazowieckim Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego.

KSP Mława nabór

28 stycznia 2017 roku Kinga Sobotka z klasy III Gimnazjum Nr 2 w Mławie brała udział w II etapie (wojewódzkim) Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego w Warszawie i bez problemu dostała się do ostatniego III etapu na poziomie wojewódzkim.  Kinga brała wcześniej udział w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i tam również z powodzeniem przeszła pierwszy etap. Teraz będziemy trzymali za nią kciuki 28 marca. Powodzenia Kinga!

źródło: Gimnazjum Nr 2 Mariusz Dziubiński

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kinga Sobotka finalistką Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
E.Zaloga
Gość

Zdolna dziewczyna, gratuluje uczennicy Gimnazjum nr 2 🙂

wpDiscuz