Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kinga Sobotka finalistką Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego


Uczennica Gimnazjum Nr 2 w Mławie Kinga Sobotka znalazła się w ścisłym gronie najlepszych uczniów uczestniczących w Mazowieckim Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego.

Słoneczne ogrody Mława

28 stycznia 2017 roku Kinga Sobotka z klasy III Gimnazjum Nr 2 w Mławie brała udział w II etapie (wojewódzkim) Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego w Warszawie i bez problemu dostała się do ostatniego III etapu na poziomie wojewódzkim.  Kinga brała wcześniej udział w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i tam również z powodzeniem przeszła pierwszy etap. Teraz będziemy trzymali za nią kciuki 28 marca. Powodzenia Kinga!

źródło: Gimnazjum Nr 2 Mariusz Dziubiński

oprac. red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
E.Zaloga

Zdolna dziewczyna, gratuluje uczennicy Gimnazjum nr 2 🙂