Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gmina Szreńsk. W okolicy Zarąbek znaleziono zwłoki mężczyzny


W kompleksie leśnym niedaleko małej miejscowości Zarąbki w gminie Szreńsk, mieszkaniec Warszawy przebywający w tej okolicy, podczas spaceru natknął się  na częściowo napoczęte przez zwierzęta ciało mężczyzny. Według ustaleń prokuratury, mężczyzna opuścił ośrodek Markotu w Miączynie i prawdopodobnie zamarzł w lesie.

KSP Mława nabór

– Mężczyzna ten opuścił ośrodek Markot w Miączynie 14 stycznia br. Jego ciało zostało odnalezione 28 lutego podczas spaceru przez przebywającego w okolicy miejscowości Zarąbki mieszkańca Warszawy. Ciało mężczyzny było częściowo napoczęte przez zwierzęta leśne lub domowe. Według opinii z przeprowadzonej sekcji zwłok, mężczyzna zmarł z wychłodzenia – podaje Prokurator Rejonowy w Mławie Krzysztof Molenda.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Gmina Szreńsk. W okolicy Zarąbek znaleziono zwłoki mężczyzny"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
K.
Gość

Czy wiadomo kim był ten mężczyzna?

Zaniepokojony Mławiak
Gość

Coś niedobrego dzieje się z tym Szreńskiem. Jak nie znajdują zwłok to przewracają się karuzele albo księża pedofile grasują…

wpDiscuz