Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Śmiertelny wypadek koło Bońkowa Kościelnego. Aktualizacja


Tragiczne zdarzenie koło Bońkowa Kościelnego (gm. Radzanów). Nie żyje kierowca Volkswagena Polo, który wypadł z drogi, dachował i przekoziołkował. Do wypadku doszło dziś (4 marca) około godziny 20.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o wypadku w okolicach Bońkowa Kościelnego wpłynęło o godz. 20:14. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Strzegowo. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi, dachował i przekoziołkował. Kierujący pojazdem wypadł z auta i znajdował się na zewnątrz pojazdu. W momencie przyjazdu straży zespół ratownictwa medycznego już umieścił poszkodowanego na noszach. Działania straży polegały na pomocy w przetransportowaniu poszkodowanego do karetki, zabezpieczeniu miejsca wypadku i przeszukania terenu, w celu sprawdzenia, czy autem podróżowały inne osoby, ale nikogo nie odnaleziono.Personel karetki stwierdził zgon mężczyzny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 06.03.2017

– Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury  w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 20:00 na drodze relacji Rudowo- Bońkowo Kościelne.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Polo, 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Bońkowa Kościelnego, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na prawe pobocze a następnie na pole, gdzie pojazd kilkakrotnie dachował. Kierujący wypadł  przez  materiałowy dach pojazdu a następnie został przygnieciony przez samochód. Kierowca zginął na miejscu zdarzenia. Policja  i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
jolanta

Uspołczuje rodzinie i blizkim

Michael

Pawełku spoczywaj w pokoju.

W.O.

Wyrazy współczucia dla najbliższych.

kolega

Paweł był wspaniałym człowiekiem. Spoczywaj w pokoju Pawełku :'(

Anonim

Świetny facet, mial piekna zone, wspaniale dzieci. Nikt nie spodziewal sie jego smierci. Niech Bog swieci nad jego dusza [*]

mazury

Wielki szok i niedowierzanie! Przykro

Anonim :-(

Dlaczego to akurat Ty :'( miałeś dla kogo żyć :'(
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie [*]

Anonim122

Kto kierowal?

Anonim 123

Kierowca!

Oczywisty

Kierowca