Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Śmiertelny wypadek koło Bońkowa Kościelnego. Aktualizacja


Tragiczne zdarzenie koło Bońkowa Kościelnego (gm. Radzanów). Nie żyje kierowca Volkswagena Polo, który wypadł z drogi, dachował i przekoziołkował. Do wypadku doszło dziś (4 marca) około godziny 20.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o wypadku w okolicach Bońkowa Kościelnego wpłynęło o godz. 20:14. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Strzegowo. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi, dachował i przekoziołkował. Kierujący pojazdem wypadł z auta i znajdował się na zewnątrz pojazdu. W momencie przyjazdu straży zespół ratownictwa medycznego już umieścił poszkodowanego na noszach. Działania straży polegały na pomocy w przetransportowaniu poszkodowanego do karetki, zabezpieczeniu miejsca wypadku i przeszukania terenu, w celu sprawdzenia, czy autem podróżowały inne osoby, ale nikogo nie odnaleziono.Personel karetki stwierdził zgon mężczyzny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 06.03.2017

– Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury  w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 20:00 na drodze relacji Rudowo- Bońkowo Kościelne.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Polo, 37- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Bońkowa Kościelnego, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na prawe pobocze a następnie na pole, gdzie pojazd kilkakrotnie dachował. Kierujący wypadł  przez  materiałowy dach pojazdu a następnie został przygnieciony przez samochód. Kierowca zginął na miejscu zdarzenia. Policja  i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Śmiertelny wypadek koło Bońkowa Kościelnego. Aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
jolanta
Gość

Uspołczuje rodzinie i blizkim

Michael
Gość

Pawełku spoczywaj w pokoju.

W.O.
Gość

Wyrazy współczucia dla najbliższych.

kolega
Gość

Paweł był wspaniałym człowiekiem. Spoczywaj w pokoju Pawełku :'(

Anonim
Gość

Świetny facet, mial piekna zone, wspaniale dzieci. Nikt nie spodziewal sie jego smierci. Niech Bog swieci nad jego dusza [*]

wpDiscuz