Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Żurominek. TIR kontra Mercedes


Dziś rano w miejscowości Żurominek samochód osobowy Mercedes uderzył w tył samochodu ciężarowego z naczepą. Pomimo, że samochód osobowy został poważnie uszkodzony, nikomu z pasażerów nic się nie stało.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym otrzymaliśmy 3 marca o godzinie 5:35. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława i zastęp OPS Kowalewo. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu pozostałości powypadkowych – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz