Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nie przegap! Wystawa „Historia Polskiej Siatkówki” i mecz gwiazd już 4 marca


Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej,  Volley Bajka Muzeum Siatkówki w Warszawie i Klub Sportowy „Zawkrze Mława” zapraszają w dniu 4 marca o godz. 12:00 na otwarcie wystawy „Historia Polskiej Siatkówki”. Otwarciu wystawy towarzysz mecz pomiędzy drużynami Gwiazdy Piłki Siatkowej i KS „Zawkrze Mława”.  Mecz odbędzie się w tym samym dniu o godz. 14:00 w Hali Sportowej I LO w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Muzeum Siatkówki Volley Bajka mieści się w Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie. Nietypowa prezentacja zgromadzonych trofeów i pamiątek sprawia, że obecność na tej wystawie dostarcza każdemu, kto kocha siatkówkę, wyjątkowych i niezapomnianych przeżyć. Ponad 1000 medali, 200 koszulek, bogaty zestaw pucharów, piłki z autografami mistrzów siatkówki, zdjęcia, dyplomy, proporczyki i identyfikatory świadczą o różnorodności zgromadzonych na przestrzeni 5 lat eksponatów. Wszystko, co najciekawsze zostanie zaprezentowane w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Twórcą tego „Siatkarskiego Raju” jest Grzegorz Szewczyk, od zawsze związany z tym sportem. W latach 1976 – 1998 zawodnik warszawskich klubów (MDK i Skry), do dnia dzisiejszego bawiący się w siatkówkę w zespołach oldbojów. Może pochwalić się między innymi zdobyciem w tej kategorii wraz z kolegami tytułu mistrza Polski w roku 2016. Jest komisarzem Plus Ligi i Orlen Ligi.

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500