Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dwa żurawie tak


Do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze kilka kartek w kalendarzu. Tymczasem za oknem aura z dnia na dzień staje się coraz bardziej wiosenna. Zupełnie już zginął śnieg i lód, a na polach zaczynają zielenić się oziminy.

Słoneczne ogrody Mława

O tym czy już nastanie chyba jedna z najpiękniejszych pór roku decyduje przyroda. Nieomylnym znakiem jej nadejścia jest powrót zimujących w cieplejszych klimatach ptaków. Te już zaczynają powracać. Pierwsi ich emisariusze już pojawili się w powiecie mławskim. Przyleciały już żurawie a nawet gęsi. A ponieważ ludowe powiedzenie mówi że „jedna jaskółka wiosny nie czyni” , czekamy na przylot tych najbardziej kojarzonych z wiosenną porą – bocianów.

red.

Fot. archiwum prywatne

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
kot

Piękne zdjęcia.Ja widziałem 2 żurawie jeszcze na łące pełnej śniegu.Niesamowite wrażenie.