Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Orkiestra dęta ćwiczy nawet w ferie, ale i wypoczywa


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wieczfni Kościelnej intensywnie ćwiczy i bardzo się stara by ich repertuar był szeroki i atrakcyjny. A to wymaga długich godzin gry i ćwiczeń, nawet w dni wolne od szkoły. Tym bardziej więc w zimowe ferie należy się im choćby jeden dzień prawdziwego odpoczynku.

Grupa młodych muzyków udała się do Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. To miejsce wymarzone na relaks i odpoczynek. Po dotarciu na miejsce muzycy spędzili czas na dwugodzinnym szaleństwie w basenach. Dużo frajdy przyniosły zabawy na zjeżdżalniach. Aby złapać nieco oddechu przed kolejnymi zjazdami relaksowano się w jacuzzi. Grupa pływała również w basenie zewnętrznym. Oj szkoda było wychodzić z wody i zbierać się do odjazdu. W drodze powrotnej nabrano sił w olsztyńskim mcdonaldzie. Muzycy większość czasu spędzają na próbach, ale uczestniczą również w wyjazdach będących formą nagrody za pracę i trud jaki wkładają w rozwój swoich umiejętności. Chętnie przyjmą do swojego grona kolejnych uczestników. Zapraszamy!

źródło i fot.:GBP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ