Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Orkiestra dęta ćwiczy nawet w ferie, ale i wypoczywa


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wieczfni Kościelnej intensywnie ćwiczy i bardzo się stara by ich repertuar był szeroki i atrakcyjny. A to wymaga długich godzin gry i ćwiczeń, nawet w dni wolne od szkoły. Tym bardziej więc w zimowe ferie należy się im choćby jeden dzień prawdziwego odpoczynku.

Grupa młodych muzyków udała się do Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. To miejsce wymarzone na relaks i odpoczynek. Po dotarciu na miejsce muzycy spędzili czas na dwugodzinnym szaleństwie w basenach. Dużo frajdy przyniosły zabawy na zjeżdżalniach. Aby złapać nieco oddechu przed kolejnymi zjazdami relaksowano się w jacuzzi. Grupa pływała również w basenie zewnętrznym. Oj szkoda było wychodzić z wody i zbierać się do odjazdu. W drodze powrotnej nabrano sił w olsztyńskim mcdonaldzie. Muzycy większość czasu spędzają na próbach, ale uczestniczą również w wyjazdach będących formą nagrody za pracę i trud jaki wkładają w rozwój swoich umiejętności. Chętnie przyjmą do swojego grona kolejnych uczestników. Zapraszamy!

źródło i fot.:GBP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

 1. Α. Ω. 27/02/2017 o 19:37

  Muzyka łagodzi obyczaje 🙂
  To po pierwsze.
  A po drugie – miałem okazję słyszeć co poniektórych (bo wiadomo, że nie wszyscy będą zawodowymi muzykami) – i mam naprawdę szczere przekonanie, że jeśli będą konsekwentni w swojej pracy – mogą osiągnąć sporo większy sukces, niż ten, który osiągają teraz – na miarę swojej Małej Ojczyzny – choć ten pozytywistyczny wkład w dobro wspólne, które otacza nas wszystkich – i dzięki któremu czujemy się jak mieszkańcy centrum świata – na szali z międzynarodową karierą, która może ich czekać – balansować może w obliczu dobra wspólnego – niemalże na równi 🙂
  Gratulacje dla organizatorów i młodzieży za pracę i wiarę w to, że mogą stanowić właśnie tego świata centrum 🙂

 2. Kris 27/02/2017 o 12:19

  Przyjemne z pożytecznym, ładne instrumenty, młodzież zadowolona i jak to dobrze jak gmina dba o młode talenty, nie jak w cudownej mieścinie Mława.:)

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.