Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Nie możesz zdjąć obrączki z palca? Wal jak w dym do straży


fot. Freeimages

To na pewno jedna z najbardziej nietypowych i niezwykłych interwencji mławskich strażaków i to nie tylko w tym roku. Podjęte przez nich działania naprawdę wymagały uwagi i precyzji,  choć nie występowała tu ani presja czasu, ani zagrożenie dla życia czy mienia.

– W sobotę 25 lutego około godziny 9-tej rano do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej osobiście zgłosiła się kobieta z prośbą o pomoc w przecięciu obrączki, której nie można było zdjąć z palca ze względu na opuchliznę. Wobec nieskuteczności innych sposobów zdjęcia obrączki strażacy ostatecznie przecięli ją szczypcami. Kobieta otrzymała zalecenie zgłoszenia się do lekarza, celem ustalenia przyczyny obrzęku – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Przyznajcie państwo sami – na mławskich strażaków naprawdę można liczyć w każdej sytuacji.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

 1. oLa 27/02/2017 o 12:49

  Pewnie w straży było taniej, zwłaszcza jak pierścionek niewielkiej wartości

 2. miranda 27/02/2017 o 12:13

  No nie wiem, w takich sytuacjach wszystko może się zdarzyć. Kobitka ratowała palec, a nie pierścionek. Pierścionek można kupić, palca już nie.

 3. Kolo 27/02/2017 o 07:03

  W sobote po 9??? Wystarczylo isc do zlotnika i przecialby rowno z latwa możliwością ponownego naprawienia..
  Po cieciu przez lekarzy czy straz szczypcami trzeba pozniej niezle zaplacic za naprawe

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.