Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

UWAGA. SPEKTAKL „BOŻE MÓJ” ODWOŁANY


Spektakl „BOŻE MÓJ” odwołany. Z przykrością informujemy, że spektakl teatralny przewidziany na 28 lutego 2017 r. się nie odbędzie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Osoby, które kupiły bilet proszone są o zgłoszenie się z dowodem sprzedaży i biletem do kasy Kina KOSMOS po zwrot pieniędzy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy dzwonić pod numer 23 654 35 85.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500