Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Karnawałowe szaleństwo w miejskiej bibliotece


Podczas ferie szkolnych Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie zadbała o to, żeby dzieci w czasie wolnym się nie nudziły, zorganizowała więc dla dzieci różnorodne zajęcia. Codziennie były gry, zabawy, kalambury, quizy i różne turnieje. Można było pooglądać filmy i bajki, no i oczywiście czytać książki.  

Na zakończenie ferii uczestnicy zajęć mogli rywalizować w konkursie „Wszyscy kochamy Kubusia Puchatka” – wykonując ilustrację  tego sympatycznego bohatera książki A.A. Milne. W środę 22 lutego nasi najmłodsi przyjaciele biblioteki odebrali podziękowania i nagrody za udział w konkursie. Ponieważ wszystkie prace konkursowe były wspaniałe i na równym poziomie, wszyscy otrzymali równorzędne nagrody – jakby inaczej – książkowe. Takie miłe wyróżnienia otrzymali: Cichosz Maria, Derzyński Dominik, Dumińska Zuzanna, Fijał Aleksandra, Godlewska Kinga, Godlewska Lena, Godlewski Jakub, Jędrzejewska Oliwia,  Klimkowska Anna, Marchlewicz Daria, Molągowska Julita, Molągowska Klaudia, Olczak Paulina, Pakuszewska Zofia, Raimondi Nicole, Rzemieniewska Amelia, Siemianowska Paulina, Szubiak Roksana, Szymczyk Aleksandra, Wieczorek Jagna, Wieczorek Marcelina.

Ponieważ zbliża się również koniec karnawału, Oddział dla dzieci MBP przygotował świetną zabawę dla uczestników ferii pt. Karnawałowe szaleństwo czyli bal przebierańców. Dzieci przyszły w pięknych i barwnych kostiumach, a czekały na nie też różne atrakcje i niespodzianki. Największą był wybór Króla i Królowej Balu. Po zaciętej rywalizacji w tańcach i zabawach, tytuł Królowej Balu przypadł Siemianowskiej Paulinie i Oliwii Jędrzejewskiej. Za Króla Balu uznano Gabriela Rurkę. Aż szkoda, że na kolejny karnawał przyjdzie nam czekać aż rok.

JK

« 1 z 2 »
Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

 1. Jarząbek 23/02/2017 o 21:57

  Po co w naszym mieście jest kreatywna dyrektor MDK? – czyżby po to…, ach, może dam sobie z tym spokój 🙂
  Brawo biblioteka, brawo dla aktywnych i kreatywnych Pań z biblioteki.
  Podziwiam i chylę czoła – szapo ba
  Coś jeszcze dodam: pamiętam, że burmistrz chciał zrobić jednego dyrektora dla MDK, biblioteki i muzeum – no, poroniony pomysł, a jeszcze jakby została tym dyrektorem pani K.K. – ho, ho… kupa śmiechu

 2. mama 23/02/2017 o 18:53

  Codziennik jak zawsze na miejscu. Dziękujemy za fajną fotorelację 🙂

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.