Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Strzegowo. Uderzyli samochodem w ogrodzenie


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia, do którego doszło na ul. Mickiewicza  w Strzegowie. Kierowca opla zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Zaraz po zdarzeniu, z samochodu uciekło 3 mężczyzn,   dwóch z nich zostało zatrzymanych  – byli nietrzeźwi.

Do zdarzenia doszło 21 lutego, tuż przed godz. 19.00. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Vectra, jadąc ul. Mickiewicza, zjechał z drogi na prawe pobocze jezdni i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. W samochodzie  jechało 3 mężczyzn. Zaraz  po zderzeniu z ogrodzeniem, wyszli z  uszkodzonego  auta i uciekli. Interweniujący patrol z posterunku policji w Strzegowie oraz patrol ruchu drogowego, chwilę później zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców pow. mławskiego w wieku 29 i 34 lat. Jak ustalono, obaj znajdowali się w samochodzie w chwili zdarzenia. 29-latek miał w organizmie ponad 1,70 promila alkoholu, 34- latek ponad 3,70 promila ! Dwaj zatrzymani trafili do mławskiego aresztu. Trwają poszukiwania trzeciego mężczyzny oraz ustalenia, kto kierował  pojazdem. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowa KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz