Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. Papierosy bez akcyzy warte ponad 13 tysięcy zł


Mławscy kryminalni ujawnili kolejną kontrabandę na terenie Mławy. Policjanci zabezpieczyli papierosy warte na rynku  ponad 13 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 21 lutego na terenie miasta. Realizujący czynności policjanci, weszli do domu, należącego do 56- letniego mieszkańca Mławy, gdzie zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte na rynku ponad 13 tysięcy złotych. Część nielegalnego towaru odnaleziono także w bagażniku samochodu,  zaparkowanego  przy posesji. Kontrabandę przewoziła  32- letnia kobieta, mieszkanka pow. mławskiego. Kobieta i mężczyzna zostali przesłuchani, trwają czynności policji.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowa KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Papierosy bez akcyzy warte ponad 13 tysięcy zł"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Adam
Gość

A co z sprawa włamania do neonetu wszystko ucichlo

Danuta
Gość

Na terenie miasta dziala wiecej takich przybytkow i nie tylko z papierosami:np.na ul.wojtostwo niedaleko od skrzyzowania z torfa zaleskiego jest nieduzy budynek nalezacy do miasta-tam z tylu mieszka rodzina,ktora od lat juz zyje z handlu alkoholem i papierosami.Jakos nikt nie zrobil nic zeby to zlikwidowac,a wszyscy o tej melinie wiedza.Na ul.slowackiego tez sa takie miejsca,ale policja wie najlepiej gdzie i co jest.To ze nikt z tym nie robi nic to juz jest inna sprawa.

bart
Gość

Jak koli w oczy to zaraz trzeba podpierdzielić, ot Polska mentalność..

kolarz
Gość

to mentalność nie wrodzona, tylko nabyta od okupującej Polskę nacji żydowskiej…

do barta
Gość

Skoro się okrada ludzi jako podatników to tak, trzeba. Prawo jest prawem (czy sprawiedliwe czy nie to już inna bajka) i czy się komu to podoba czy nie to trzeba się do niego stosować. Poza tym to niezbyt często słyszałem żeby ktoś zatruł się „sklepowym” alkoholem. Co innego bimber z meliny.. Potem trzeba delikwenta leczyć bo stan zagraża życiu a że nie ubezpieczony to trudno. Ci którzy składki płacą z kolei czekają w kolejkach po pomoc medyczną, często nawet nie dożywając do niej bo trzeba było ratować pijaka.

Jarząbek
Gość

Sklepowym alkoholem też się można zatruć, bo w sklepach są także podrabiane alkohole, nie zawsze i nie wszystkie sklepy są uczciwe, ale wszelkiego rodzaju meliny trzeba tępić bez dwóch zdań.

mysia
Gość

Ale stróże prawa pracują szkoda ze tylko wykazują się w procederze handlu fajkami a może by tak zrobili wyniki w innych dziedzinach.Tyle złodziei się czai,tyle innych przestępstw czeka na ich reakcje ale Oni tylko się uczepili jednego no i wyniki są .Oj Panowie weżcie się do solidnej pracy .

wpDiscuz