Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Lipowiec Kościelny. Choinka i szkolna edycja „Must be the music”


Szkoła Podstawowa w Lipowcu Kościelnym tuż przed feriami, urządziła dla swoich uczniów szkolną choinkę. Były zabawy, tańce, popisy wokalne i domowe ciasta.  O dzieciach nie zapomniał też Mikołaj.

11 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym odbyła się choinka szkolna. Po oficjalnym powitaniu uczniów, ich rodziców i gości przez pana dyrektora Jerzego Nowakowskiego, nastąpiła część artystyczna. Uczniowie, pod czujnym okiem pani Ewy Strzelec i pani Anety Stanios przygotowali I szkolną edycję ,,Must be the music”. Na scenie pojawiło się znane jury z telewizji Polsat oraz utalentowani i mniej utalentowani (jak to w programie często bywa) artyści. Prowadzący zaznaczyli, iż wykonawcy starali się , by piosenki wykonane przez nich były znane publiczności. Występujący świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że widzowie również.

Na choince nie zabrakło pysznych ciast przygotowanych przez radę rodziców i wyczekiwanego Mikołaja, który wręczył dzieciom upominki. Uczestnicy choinki w dobrych nastrojach i w rytm wesołej muzyki bawili się do godziny 21. Uczniowie opuszczali salę z wielkim uśmiechem na twarzy, gdyż przyjdą do szkoły dopiero za dwa tygodnie. Życzymy im bezpiecznych ferii.

źródło: SP Lipowiec Kościelny

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz