Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

15 lutego br. w Sali Ślubów Urzędu Miasta Mława odbyło się inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów I kadencji. Jego głównym celem był wybór Prezydium Rady.

Na pierwsze posiedzenie stawiło się piętnastu wybranych niedawno reprezentantów mławskich środowisk i organizacji skupiających seniorów. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Sławomir Kowalewski, Przewodniczący Rady Miasta Leszek Ośliźlok oraz Pełnomocnik Burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, Agnieszka Puzio – Dębska. Posiedzenie otworzył burmistrz Sławomir Kowalewski, który przywitał zebranych i wraz z przewodniczącym rady miasta Leszkiem Ośliźlokiem wręczyli akty powołania członkom Mławskiej Rady Seniorów. Następnie życzyli członkom rady dużo zapału i wielu sukcesów w pracy na rzecz osób starszych przez aktywny udział i zaangażowanie w jak najlepsze rozwiązywanie problemów lokalnego środowiska.

Zasadniczą częścią spotkania była jednak jego część wyborcza. Członkowie rady w głosowaniu tajnym wybierali przewodniczącego rady spośród trzech zgłoszonych kandydatur: Rafała Marcina Chmielewskiego, Barbary Florysiak i Jerzego Grzebskiego. Na przewodniczącego Mławskiej Rady Seniorów zdecydowaną większością głosów wybrano Jerzego Grzebskiego, a wiceprzewodniczącą została wybrana Barbara Przybyszewska.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Piotr
Gość

No tak Sławek w środku. Kampania wyborcza powoli zaczęta. Mławo to już teraz miasto emerytów i starców więc trzeba dbać o swój elektorat. Bo młodzi takiego burmistrza to nie chcą bo nic dla nich przez dwie kadencje nie zrobił.
Bida z nędzą

Jarząbek
Gość

No jak nic?
fitness club, gdzie córka włodarza znalazła zatrudnienie
body club
boisko
remont MDK
sprzedaż działek, na których deweloperzy budują bloki i powstają nowe mieszkania
huczne dni Mławy
To tylko co mi tak na szybko przychodzi na myśl 🙂
i jeszcze narzekasz
Ja w każdym razie na niego nigdy nie zagłosuję, tak samo jak i wcześniej, nigdy nie był moim kandydatem – nie znoszę układów, a tu od samego początku czuć było układy, już podczas pierwszej kampanii wyborczej.

wpDiscuz