Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Dachowanie koło Józefowa. Aktualizacja


Aż siedem jednostek straży pożarnej zjawiło się dziś około godziny 9 – tej na miejscu dachowania samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Józefowo (gm. Radzanów) i Staroguby (gm. Strzegowo), gdzie na leśnym odcinku drogi kobieta kierująca samochodem Kia Sorento wypadła z drogi, powodując wywrócenie auta.

– Na miejscu zdarzenia zjawiły się dwa zastępy JRG Mława, dwa zastępy JRG Żuromin, jednostki OSP z Radzanowa, Gradzanowa Włościańskiego i Krzeczanowa (pow. żuromiński.) Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu auta na koła i wydobyciu osoby kierującej pojazdem. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną do szpitala – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

Aktualizacja 16.02.2017

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym poważnie ranna została 40- letnia kobieta, mieszkanka pow. żuromińskiego. Do zdarzenia doszło w środę, o godz. 8:30, w pobliżu Józefowa, gm. Radzanów.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Kia Sorento, 40- letnia mieszkanka pow. żuromińskiego, jadąc w kierunku Strzegowa, z nieznanych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu, wypadła z drogi do rowu i uderzyła w drzewo. Kobieta jechała sama. W wyniku wypadku doznała ciężkiego urazu głowy. Została przetransportowana ze szpitala w Mławie na oddział intensywnej opieki medycznej do szpitala w Przasnyszu. Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Janko

Tak właśnie działa system powiadomienia ratowniczego. Tu siedem zastępów, a w innym miejscu czekają po 45 min na karetkę, ach ta nasza Polska…

xkx

Krzeczanowa*. Pozdrawiam 🙂

red.

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Pozdrawiamy