Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Adepci teakwondo zdali egzaminy, zdobyli nowe pasy


Grzegorz Wyszomierski – trener kadry polskiej w układach formalnych i jednocześnie wiceprezes Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF był gościem specjalnym podczas sobotniego szkolenia na hali sportowej w Morawach. Przed nim właśnie młodzi adepci takwondo pomyślnie złożyli egzaminy uprawniające ich do uzyskania kolejnego stopnia umiejętności.

Słoneczne ogrody Mława

Dzięki współpracy Gminy Stupsk z Akademią Sztuk Walk Senshi 11 lutego na hali sportowej w Morawach odbyło się szkolenie teakwondo ITF połączone z egzaminem na stopnie uczniowskie CUP TAEKWONDO ITF. Szkoleniem objęci zostali uczestnicy grup szkoleniowych Akademii Sztuk Walk Senshi z sekcji w Morawach oraz Mławie. W warsztatach udział wzięło 31 zawodników z powiatu mławskiego, a do egzaminu przystąpiło 29 uczestników szkolenia. Egzamin obejmował sprawdzian umiejętności z zakresu:
– układów formalnych TUL
– technik ręcznych
– technik nożnych
– testów siły
– testów gibkości
oraz wiedzy teoretycznej.
Wszyscy uczestnicy zakończyli egzamin z wynikiem pozytywnym. Dzieci otrzymają certyfikaty potwierdzające uzyskany stopień wydany przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF uprawniające ich do noszenia poszczególnych pasów:
– białego 10 CUP
– biało żółtego 9 CUP
– żółtego 8 CUP
– żółto zielonego 7 CUP

Gratulujemy!

źródło i fot.: UG Stupsk

oprac. JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500