Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Bawcie się z radością. Studniówka ZS nr 3 w Mławie


Odśpiewaniem hymnu szkoły, bo taka jest szkolna tradycja –  trzy klasy maturalne Zespołu Szkół nr 3 w Mławie  rozpoczęły swój bal maturalny. W tej tradycji zapisane też jest, że na takim balu zawsze pierwszego tańczy się poloneza.

– W szkole zawsze uczono nas szanować tradycję i obyczaje. By więc stało się im zadość, nasz bal pragniemy rozpocząć staropolskim, dostojnym tańcem, polonezem – do tradycji odwołali się maturzyści tej szkoły.

Zanim jednak po polonezie wszystkich na dobre porwała beztroska zabawa, był moment refleksji i wdzięczności. Maturzyści dziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i swoim rodzicom. Przepraszali ich za troski, które zdarzyły się na drodze do matury.

I wzajemnie, do maturzystów życzenie i ostatnie dobre rady skierowała dyrekcja, głos zabrali również przedstawiciele rodziców.

I wreszcie nadeszła chwila, kiedy usłyszeli słowa – Mocą posiadanej władzy, jako dyrektor ZS nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego studniówkę uważam za otwartą – zapowiedział dyrektor Stefan Wojnarowski.

Maturzyści podchodząc tanecznym krokiem zapraszali nauczycieli do pierwszego walca. A potem jeszcze pamiątkowe fotografie i maturzystki z obowiązkowo czerwoną podwiązką. I cała noc świetnej zabawy.

JK« 1 z 5 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz